ČLENOVÉ


Petr Hruša

Zpěv, kytara

Matěj Hruša

Bicí, vokály

David Kula

Kytara

Matěj Matoška

Bass kytara

Nela Kozinová

Piano, vokály

Historie

Kapela jako taková vznikla v roce 2010, kdy se bratři Hrušové rozhodli že najdou baskytaristu. V květnu téhož roku vystoupili poprvé v ostravském klubu Parník v neuvěřitelných 8 a 9 letech pod názvem Metal Junior. Poté se starší z bratrů rozhodl, že bude zpívat a skupina začala coverovat AC/DC, Kabát nebo Deep Purple. Soubor, tehdy ještě pod vedením ZUŠ v Mariánských Horách, pod taktovkou Petra Vitáska (kterému tato kapela dluží velké DÍKY!), začal hrát v ostravských klubech jako Parník, Hudební Bazar nebo v sálech ZUŠ.

V roce 2015 se kvůli absenci a hraní baskytaristy ve více kapelách uvolnilo právě toto místo. V tento rok se toho moc nestalo...

 Na jeho pozici se dostává v lednu 2016 Radim Pařízek a společně s ním do kapely přichází i David Kula. Začala se coverovat skupina Guns N‘ Roses a to do kapely přineslo nové světlo. Díky spolupráci s kapelou CITRON si kapela v květnu roku zahrála na vzpomínkovém koncertu na počest S.Hranického. Následovaly vystoupení v klubech Barrák a Parník, ale po festivalu Y4Y 2016, kdy jej Coincidence (tehdy jako Plug N‘ Play) otevírali, přišel odchod baskytaristy Pařízka kvůli sporům zejména s frontmanem. To už byla na světě první vlastní písnička s názvem Bittersweet, o kterou se postaral zejména David Kula.

 Píše se rok 2017 a na místo basáka se po dlouhém hledání dostává Matěj Matoška a vypadalo to, že kapela bude kompletní, ale to až později. Po příchodu Matěje se soubor již pod jménem Coincidence představil na hudební soutěži v Havířově, kde se umístil mezi 4 nejlepšími kapelami. Aby toho nebylo málo o měsíc později vyhrál Petr Hruša 2. místo v celostátní soutěži na el.kytaru v Hradci Králové. Skupina začala koncertovat např. v obchodním centru Karolina, v klubu Chlív, nebo v barech a hospodách v přilehlých částech Ostravy. V listopadu 2017 nastala poslední změna ve formaci a to, když se přidává členka něžného, přesto tvrdě rockového, pohlaví, Nela Kozinová na pozici pianistky.

 

Data map
Data map ©2018 Google
Data mapData map ©2018 Google
Data map ©2018 Google

Kontaktujte nás

Coincidence

Ostrava a okolí
Telefon: +420 603 164 692