Připravujeme pro vás trička! 

4.11.2020

V příštím týdnu budou k dostání naše nová trička s motivem The Dice, budou dostání na našem eshopu za cenu 399,- Kč. Nová trička najdete také na stránce ozsmusic.cz, kde máme nově vytvořený profil. 

Vítězství v soutěži Líheň 2020!! 

 26.9.2020 

Po vítězstvích v základním kole v Havířově, přes čtvrtfinále v Karviné, pak opět na semifinále do Havířova, kde jsme se vrátili i na konci září abychom se pokusili vyhrát soutěž Líheň 2020! A povedlo se! Porota rozhodla o našem těsném vítezství nad kapelami Mr.Moss, Wolf Gang a Září, kterým tímto gratulujeme a zároveň děkujeme a doufáme, že jsme se s nimi neviděli naposled. Zároveň bychom chtěli poděkovat všem, co s námi na soutěž jezdili, starali se o nás, podporovali nás, vy jste také součástí našeho vítězství, bez vás by to nebylo ono! 

Na webu www.lihen.cz v sekci "Ceny pro vítěze" se můžete dočíst, co všechno jsme vyhráli (a že toho nebylo málo)!! 

Lorem ipsum

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.